Produkter Tjenester Meny
VB medarbeidere har på seg en mørkeblå genser med bedriftslogo

Medarbeidere i VB Rørlegger 1 Kristiansund

Medarbeidere

Kjell Almvik

Daglig leder

kjell@ror1.no
Mobil: 95894660

Eirik Aunli

Driftsleder

eirik@ror1.no
Mobil: 95200956

Lasse Stokke

Prosjektleder/Rørlegger

lasse@ror1.no
Mobil: 91722742

Audun Flatøy

Rørleggermester

audun@ror1.no
Mobil: 91722743

Jonny Gimnes

Rørleggermester

jonny@ror1.no
Mobil: 90662766

Dag Spjelkavik

Rørlegger/Bas

djohaspj@online.no
Mobil: 91722741

Bjørn Samuelsen

Rørlegger/Bas

bsamu@adsl.no
Mobil: 90723230

Andreas Høidahl

Rørlegger

Jørgen Målen Neerland

Rørlegger

jorgenneerland@gmail.com
Mobil: 92048467

Jakob Weiseth

Rørlegger

Roar Strand

Murmester

Markus Giskegjerde

Rørlegger

Willy Kamsvåg

Rørlegger

Lukasz Gros

Rørlegger

Eligijus Stangvila

Lærling

Ivar Nummedal

Administrativt ansatt

ivar@ror1.no
Mobil: 95872930